Wyświetl pojedynczy post
teo
Banita
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24543
Stary 26.01.2018, 09:06
Wiślak88 napisał(a):Wyświetl post
Mam tylko nadzieję, że zarząd w przypadku Carlitosa kontroluje zaległości w wypłatach. Jakoś nikt nie bierze tu pod uwagę tego, że mógłby po prostu rozwiązać kontrakt za zaległe pensje. Wprawdzie to chyba niemożliwe, żeby akurat jemu wisieli, ale kto ich tam wie
Czemu "niemozliwe, zeby akurat jemu wisieli" a innym zawodnikom tak? Hmm...
Odpowiedz cytując