Ludzie ale macie dziecinne rozkminy
Po pierwsze Legii nie stać na Carlitosa żeby go wykupić od nas.
Mamy możliwość jednostronnego przedłużenia kontraktu do końca marca bodajże.
Więc gdyby Carlos zapałał miłością do Warszawy to dopiero po następnym sezonie na zasadzie wolnego transferu. Ale do tego czasu prawdopodobnie zostanie sprzedany do kogoś kto ma kasę na transfery.