Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36676
Stary 26.01.2018, 08:08
Czyli wychodzi na to, ze lepiej jak frank stoi wysoko, WIG nie idzie do gory, wszystko w Polsce bedzie wyprzedane "antyrosyjskim" Niemcom, ktore za plecami ubijaja deale z Putinem. Logiczne
Niektorzy w tej calej nienawisci do PISu to woleliby zeby zlotowka byla najslabsza waluta, bezrobocie wzroslo do 50 procent, WIG zeby upadl, tylko zeby moc dojebac PISowi. Nic takiego sie nie dzieje, dzieje sie wrecz odwrotnie, to znowu wyjasnienia typu, a bo wszedzie rosnie, a bo to kiedys juz tak bylo wiec to zaden sukces, a bo to, a bo sramto. Wy jestescie chorymi ludzmi. Was trzeba zamykac. Dziwie sie temu antydemokratycznemu, antypolskiemu, antyobywatelskiemu, prorosyjskiemu PISowi, ze tego nie robi
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 26.01.2018 o godz. 08:15.