Cytat:
|
Lodu, lodu. Trzeba chwalic trenera za założenia, za dobry pomysl. Ale co jesli wyjdzie z tego pośmiewisko takie jak prezentowala sasiadka z 2 sezony temu gdy chciala każdego przeciwnika zabiegać tysiącem podań i posiadaniem piłki 70% z którego nic nie wynikalo?
|
No to przynajmniej przegramy próbując grać w piłkę i tyle. I tak taka wersja jest lepszą alternatywą do Niecieczy. Każdy styl może generować lepsze i słabsze mecze, wcale nie twierdzę, że Carillo będzie osiągał dobre wyniki. Ale styl gry mi po prostu bardzo odpowiada i tyle. Bo o stylu mowa, a nie o wynikach.