Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21146
Stary 25.01.2018, 22:08
Cytat:
Lodu, lodu. Trzeba chwalic trenera za założenia, za dobry pomysl. Ale co jesli wyjdzie z tego pośmiewisko takie jak prezentowala sasiadka z 2 sezony temu gdy chciala każdego przeciwnika zabiegać tysiącem podań i posiadaniem piłki 70% z którego nic nie wynikalo?
No to przynajmniej przegramy próbując grać w piłkę i tyle. I tak taka wersja jest lepszą alternatywą do Niecieczy. Każdy styl może generować lepsze i słabsze mecze, wcale nie twierdzę, że Carillo będzie osiągał dobre wyniki. Ale styl gry mi po prostu bardzo odpowiada i tyle. Bo o stylu mowa, a nie o wynikach.
Odpowiedz cytując