Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36674
Stary 25.01.2018, 19:13
Kurde czemu ja nie poszedlem w polityke, tak latwo tam jest awansowac, mozesz zostac rzecznikiem prasowym a za chwile awansowac na wicemarszalka sejmu