|
Z tego wszystkiego wynika ze lepiej bylo przegrac.
Wystarczy jeden gowno warty mecz z przeciwnikiem ktory nie wiadomo jak podszedl do spotkania, bo obudzic uspione od 2 miesiecy nadzieje o czempionacie.
Co gra Wisla Karilo, okaze sie w lidze. Jak bedzie systematycznosc, bedzie mozna mowic o jakims stylu.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|