Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21136
Stary 25.01.2018, 18:22
Z tego wszystkiego wynika ze lepiej bylo przegrac.
Wystarczy jeden gowno warty mecz z przeciwnikiem ktory nie wiadomo jak podszedl do spotkania, bo obudzic uspione od 2 miesiecy nadzieje o czempionacie.

Co gra Wisla Karilo, okaze sie w lidze. Jak bedzie systematycznosc, bedzie mozna mowic o jakims stylu.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując