Whisky to jednak poprawia percepcje
też zmęczyłem na YT te sparingi, jednak niewiele ogarnąłem, nie licząc akcji które działy się w okolicach linii środkowej od strony kamery. Szanuje bardzo za wyciągnięcie wniosków bo to były najgorsze transmisje live ever , to już nawet ten sparing z tymi co ich je*ie cała Polska w porównaniu z tym to była Champions League