Cytat:
|
Bartosz moim zdaniem przydałby się choćby na zmiany jako jeden z nielicznych szybkościowców jakich mamy.
|
Na zmiany to można wpuszczać Boguskiego lub innego emeryta. Bartosz jest w wieku kiedy trzeba grać regularnie, by robić postęp. Grając ogony zmarnowałby kolejną rundę, a z czasem zostałby odpalony jak Uryga i inni młodzi. To wypożyczenie jest dla niego niezbędne do rozwoju i to dla niego szansa, by wrócić i grać w pierwszej jedenastce.