teo napisał(a):

|
Nie mial najmniejszej szansy na gre, wiec dla niego to bardzo dobry ruch.
|
Akurat skrzydła to chyba u nas najsłabiej obsadzone pozycje. Szczególnie prawe, gdzie nominalnie jest tylko Boguski. Małecki nie bez powodu trafił na lewą stronę. Tam po prostu wygląda lepiej. Podobnie jest chyba z Imazem, choć oczywiście widzieliśmy go w mniejszej ilości spotkań. Wojtkowski z kolei lepiej wygląda bliżej środka i dodatkowo wypadł przez kontuzję. Bartosz moim zdaniem przydałby się choćby na zmiany jako jeden z nielicznych szybkościowców jakich mamy.