|
PiS to w ogóle jest pro rosyjski pełną gębą.
Walczy zaciekle o rzetelne śledztwo w sprawie katastrofy w Smoleńsku, ściąga amerykańskie wojsko i zawiera umowy na zakup amerykańskiego sprzętu, odsuwa od żłoba oficerów-absolwentów GRU itp itd
Jak żyć, jak żyć.
Z drugiej strony rozpieprza gospodarkę - WIG najwyższy w historii, Frank praktycznie w cenie sprzed 5 lat, bezrobocie najniższe od 25 lat.
Jak żyć, jak żyć.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
|