Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36673
Stary 25.01.2018, 10:14
PiS to w ogóle jest pro rosyjski pełną gębą.

Walczy zaciekle o rzetelne śledztwo w sprawie katastrofy w Smoleńsku, ściąga amerykańskie wojsko i zawiera umowy na zakup amerykańskiego sprzętu, odsuwa od żłoba oficerów-absolwentów GRU itp itd

Jak żyć, jak żyć.

Z drugiej strony rozpieprza gospodarkę - WIG najwyższy w historii, Frank praktycznie w cenie sprzed 5 lat, bezrobocie najniższe od 25 lat.

Jak żyć, jak żyć.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE