Wyświetl pojedynczy post
Reser
Senior Member
 
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21110
Stary 25.01.2018, 09:48
Arek95 napisał(a):Wyświetl post
Ogranie ograniem, byle by nie skończyło się na tym że teraz na pół roku sandecja, w lecie wypożyczenie na rok do I ligi, a potem odejdzie za darmo...
To będzie znaczyło, że po prostu jest ujowy... ni mniej ni więcej
Odpowiedz cytując