|
Nie zgodzę się z tym, że trener nie powinien sobie dobierac zawodników do gry (nie mowimy o skrajnosciach i wymianie calej kadry). W obliczu tego, że zawodnik jest coraz mniej przywiązany do drużyny, nie ma juz praktycznie zawodników grających całe życie w 1-2 klubach, a jeśli są to urodzeni we wczesnych latach 80. Kontrakty piłkarzy z klubem są coraz krótsze.
Przy polityce krótkich kontraktow z opcja przedłużenia wybieramy naprawdę zdroworozsadkowy wariant. Junco ma tutaj głowę na karku.
W dodatku widać że Carrillo nie jest przypadkowym trenerem, ale kimś kto byl szykowany na stanowisko trenera Wisly od ponad roku.
Życzyłbym sobie, aby popracowal w naszym klubie minimum 2 lata. To już będzie świadczyło o projekcie długofalowym i taki wynik wzialbym w ciemno.
|