Toeju napisał(a):

^
A czego się spodziewałeś? Zarząd ma względem Carillo plany bardziej długofalowe, bo już przed wyborem Kiko był przymierzany na trenera Wisły. Nowy trener chce byśmy grali nową formacją, która Wisła dotąd jeszcze nie grała (?), przynajmniej przez ostatnie lata.. Przyszedł do zespołu, zrobił rekonesans, jeżeli stwierdził że będzie potrzebował innych wykonawców i ich wskazuje to czego się czepiasz?
Btw skład będzie się zmieniał jeszcze przez następne okienka bardziej lub mniej znacząco i o tym wiemy. Nie stać nas na peirwsze wybory Carillo/Junco więc kogoś innego - a za tym idzie rotacja.
|
Wzgledem Kiko tez mieli dlugofalowe plany bo w innym przypadku nie przedluzyliby z nim kontraktu. Chyba, ze twierzdisz iz wiedzieli ze kiko wywala a i tak mu dali nowy kontrakt.
Ja sie nie czepiam transferow jako takich tylko faktu, ze sciaga sie pilkarzy pod trenera ktorego za rok- maks 18 miesiecy nie bedzie. Po nim przyjdzie nowy cudotworca z ktorym klub bedzie wiazal "dlugofalowe plany" i ten nowy gosc znowu zacznie sprowadzac swoich pilkarzy.
Problem mam z tym - i tylko z tym- , ze to klub powinien wyznaczac dlugofalowy kierunek a nie zdawac sie na sugestie tymczasowych trenerow.