As napisał(a):

|
Widze, ze nowy trener - tak jak Kiko - znowu sciaga "swoich" pilkarzy. Za rok faceta nie bedzie a my zostaniemy z tymi graczami i ich kontraktami.
|
Od w klubie jest Junco to nie podpisujemy długich kontraktów. Mitrovic dostał na pół roku, Palčič na 1,5. Ponadto Suljic przyszedł do Videotonu w sierpniu 2015, kiedy Carillo już tam nie było.