Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
kamilo10
Junior Member
Od: 08.2013
Offline
#
21084
24.01.2018, 11:58
Jesli udało by się sciągnąć Suljicia to wg. Instata był 2 najlepszym zawodnikiem ligi wegierskiej.
http://www.hungarianfootball.com/201...autumn-season/
kamilo10
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kamilo10
Znajdź inne posty napisane przez kamilo10