|
Jeżeli jest zdrowy i ma chęci do biegania i osiągnięcia czegoś poza kasą co miesiąc to na pewno będzie lepszy od RB9 czy Pawła, którzy utrzymują niską formę i nic ciekawego nie wnoszą. Nie zarabiałby kokosów, oraz nie wierzę, że Carlitos poleciłby Wiśle jakiegoś kompletnego ogórka bo przecież On sam by się również ośmieszył.
Z tysięcy klubów wybrałem ten...
|