Jeszcze będziemy mieć w drużynie konflikt a'la Neymar-Cavani w PSG
A tak na serio to myślę, że pierwszym do wykonywania rzutów karnych/wolnych w dalszym ciągu powinien być Carlitos - raz, że robi to bezbłędnie, a dwa, że walczy o koronę króla strzelców, co przy ewentualnej sprzedaży w lecie może mieć niemałe znaczenie
