Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6637
Stary 23.01.2018, 22:57
teo napisał(a):Wyświetl post
Ogladalem dzisiaj urywki na tyle na ile moglem patrzec w tablet.
Nie wyglada to zle, aczkolwiek w obronei duzo pracy jeszcze nas czeka.
Fajnie ta pilka chodzi, ale troche za wolno jeszcze. Mam nadzieje ze to wina "czucia" treningow w nogach.
Dorzucili gola, bo na live to chyba połączenie padło
https://youtu.be/KurKOTkAvKg
Odpowiedz cytując