teo napisał(a):

Ogladalem dzisiaj urywki na tyle na ile moglem patrzec w tablet.
Nie wyglada to zle, aczkolwiek w obronei duzo pracy jeszcze nas czeka.
Fajnie ta pilka chodzi, ale troche za wolno jeszcze. Mam nadzieje ze to wina "czucia" treningow w nogach.
|
Dorzucili gola, bo na live to chyba połączenie padło
https://youtu.be/KurKOTkAvKg