Dzimi napisał(a):

Tak naprawdę to przydałby się taki New Guerrier. Albo Paulista. Piłkarz wybiegany, szybki, dobry technicznie. Który miałby odrazu wejście Smoka. Wymieniłem Guerriera i Paulistę bo nie chciałem przytaczać odrazu kogoś podobnego do Meliksona aby ludzie nie napisali że marzenia.
Wiadomo co z tym Ze Manuelem?
|
Z tego co wiem to jesli nie znajdzie sobie klubu to nadal jest zawodnikiem Wisly zgodnie z umowa wypozyczenia.
Natomiast co do reszty co napisales to w zasadzie sie zgadzam. Tylko nam potrzebny taki drugi Carlitos tylko grajacy bardziej z boku albo chociaz Imaz tylko szybciej aklimatyzujacy sie.