wiesniak842 napisał(a):

Niestety, w ostatnim meczu, decydujacym o wyjsciu z grupy dostalem w cymbal z Milanem(zwyciezca poprzedniej edycji) 3:0 na wyjezdzie i bede gral w LE, gdzie wylosowalem Seville.
|
A propos Milanu, moi ich rozjechali
https://zapodaj.net/e50c6546b2f38.png.html