|
Nasza kadra wyglądała by nawet ok, ale ilość kontuzji bardzo rzutuje na nasza gre. Z letniego zaciagu (14 zawodnikow) problemow z kontuzjami nie mial chyba tylko Balaniuk, Arsenic i Carlitos. To jest katastrofa.
I powiedzenie Smudy, ze sprawdzajac zawodnika trzeba mu nawet zajrzeć w zeby przestaje byc zabawne.. ale prawdziwe.
|