Pepinho napisał(a):

Szukamy wśród zawodników, za których nie trzeba płacić odstępnego poprzednim klubom, a jak już to niewiele. Jak mamy podnieść poziom sportowy skoro nie jesteśmy wstanie zamknąć kadry przed głównym obozem przygotowawczym. Naszym celem w tym okienku było sprowadzenie skrzydłowego i prawego obrońcy do pierwszego składu a my sprowadzamy na testy faceta, który tym testom nie chce się poddać.
Chciałbym zwrócić również uwagę na fakt, że przynajmniej od 3-4 sezonów mamy 1-2 zawodników w formie (ostatnio Brlek, teraz Carlitos) wobec czego pytam w jaki sposób mamy wejść na wyższy level jeżeli ten stan jest niezmienny od lat.
|
Przecież my nie mamy pieniędzy więc proste, że żadnego wyższego levelu nie będzie. Wiadomo to co najmniej od 5 lat. Nic się w tej kwestii nie zmieniło od bardzo dawna. Będziemy mieć pieniądze to wtedy będzie sens surowego oceniania polityki transferowej. Ja się cieszę, że trafili się nam chociaż pojedynczy zawodnicy, których warto było oglądać na boisku.