|
Szukamy wśród zawodników, za których nie trzeba płacić odstępnego poprzednim klubom, a jak już to niewiele. Jak mamy podnieść poziom sportowy skoro nie jesteśmy wstanie zamknąć kadry przed głównym obozem przygotowawczym. Naszym celem w tym okienku było sprowadzenie skrzydłowego i prawego obrońcy do pierwszego składu a my sprowadzamy na testy faceta, który tym testom nie chce się poddać.
Chciałbym zwrócić również uwagę na fakt, że przynajmniej od 3-4 sezonów mamy 1-2 zawodników w formie (ostatnio Brlek, teraz Carlitos) wobec czego pytam w jaki sposób mamy wejść na wyższy level jeżeli ten stan jest niezmienny od lat.
|