|
Niech ich przebadaja i kontrakt na max 5 miesiecy z opcją. Niestety jestesmy w tej chwili w takiej sytuacji że, trafiaja do nas zawodnicy z jakimś "felerem", jeśli nie zaawansowany wiek, to historia kontuzji. Kolar też by do nas trafil po poważnej kontuzji.
Jednak w historii zawodnicy wielokrotnie wygrzebywali sie z ciężkich przypadków, więc nikogo na wstepie nie można skreslac.
|