|
Ten Palcić to jest ok jeśli jego pensja to 0 zł, a cała kasa jest za rozegrane spotkania ^^ Przecież to szklanka, będzie jak z Velezem albo Ondraskiem. Wezmą go na pół roku z opcją przedłużenia i po pół roku odpalą, bo będzie się cały czas leczył. Oby lekarze nie przymknęli na nic oka...
|