Wyświetl pojedynczy post
Hives4
Banita
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80854
Stary 22.01.2018, 09:43
Ten Palcić to jest ok jeśli jego pensja to 0 zł, a cała kasa jest za rozegrane spotkania ^^ Przecież to szklanka, będzie jak z Velezem albo Ondraskiem. Wezmą go na pół roku z opcją przedłużenia i po pół roku odpalą, bo będzie się cały czas leczył. Oby lekarze nie przymknęli na nic oka...
Odpowiedz cytując