For_FuN_ napisał(a):

|
Każdy może mieć swoją opinię. Poza tym, to wielu tutaj zapomina z kim rywalizował Małysz, a z kim Stoch. Ten pierwszy miał oprócz Austriaków, Niemców, Norwegów, także Japończyków(którzy w ostatnich latach nie istnieją, teraz pojawił się dopiero jakiś skoczek przyzwoity) i Finów. Inne czasy, inne legendy.
|
haha a to dobre. Jak porównałeś rywali Stocha i Małysza?