Wyświetl pojedynczy post
maciekkk
Senior Member
 
Od: 06.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21658
Stary 21.01.2018, 13:35
Najladniej było podczas meczu z Apoelem.
https://galeria.wislakrakow.com/2011...l/DSC_0055.jpg
http://lajt.wisla.krakow.pl/_pliki_/...5077387577.jpg

Obyśmy nieusieli czekać na takie bandy do kolejnych meczów o LM
Ostatnio edytowane przez maciekkk : 21.01.2018 o godz. 13:38.
Odpowiedz cytując