Cytat:
|
Powiedzcie mi - naprawdę sądzicie, że takie filmiki mają wpływ na cokolwiek? Poprawiają nam frekwencję, postrzeganie klubu na zewnątrz?
|
Tak. Rozumiem, że zatrzymałeś się w erze naszej klasy, gadu gadu i nudnych filmików, ale świat poszedł do przodu

Młodzież jest non stop podpięta do internetu przez lapki/tablety i głównie smartfony, więc popularność wśród nich robi się przez telewizję internetową i virale. Sponsorzy też wolą widzieć odsłony filmików liczone w setkach tysięcy odsłon, a nie tak jak teraz. W długofalowej polityce przyciągania młodych ludzi na stadion i ogólnie zwiększaniu popularności klubu w mediach jest to niezbędne jak tlen do oddychania. Jak jesteś już starym koniem to Ci to już do niczego nie potrzebne, ale nie krytykuj tylko dlatego, bo tego nie rozumiesz ^^ Teraz każdy klub w silnej lidze ma profesjonalną telewizję, a kilka klubów w ekstraklasie (głównie Legia, Lech i Korona) również nam odjechało pod tym względem. Natomiast Wisła dopiero teraz zaczęła próbować się w tym względzie unowocześnić i trzeba za to trzymać kciuki, a nie... pisać o krótkich odcinkach w stylu raportów xD Może jeszcze przywrócić starszą szatę graficzną na stronie oficjalnej, bo była prostsza i skasować fejsbuka, bo to żydostwo i po co to komu? xD