FraMat napisał(a):

Dżizasssss....
Ile razy trzeba wam pisać o prawach autorskich do dzieła?
Pomyśl, poszukaj, pogłówkuj, odpowiedz sobie sam.
|
ok, nie jestem takim specem, żeby orzec że obklejenie* nie naruszy tych praw , a pomalowanie już naruszy
*posty o obklejenie nie budzą sprzeciwu na forum