Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21656
Stary 21.01.2018, 12:46
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Dżizasssss....
Ile razy trzeba wam pisać o prawach autorskich do dzieła?
Pomyśl, poszukaj, pogłówkuj, odpowiedz sobie sam.
ok, nie jestem takim specem, żeby orzec że obklejenie* nie naruszy tych praw , a pomalowanie już naruszy



*posty o obklejenie nie budzą sprzeciwu na forum
Odpowiedz cytując