Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21655
Stary 21.01.2018, 12:37
Barti napisał(a):Wyświetl post
@FraMat
A możesz coś więcej w temacie? Gdzie mam szukać, bo interesuje mnie to? Tylko nie wklejaj mi linku do informacji co to są prawa autorskie, interesuje mnie temat stadionu Wisły.
http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...t,t,id,tm.html
http://www.dziennikpolski24.pl/artyk...zony,id,t.html

I najciekawsze:
Cytat:
O gustach się nie dyskutuje. To krakowscy radni wiele lat temu, widząc makietę i profesjonalne wizualizacje, głosowali za budową tego stadionu. Reprezentuje on modernizm. To obiekt surowy, betonowy bez zbędnych ozdobników. Ten stadion nie został w całości dokończony. Brzydka, szara jak w bunkrze jest elewacja głównej trybuny zachodniej.
Początkowe założenie było takie, że cały stadion miał mieć beton dekoracyjny, idealnie gładki o ładnym kolorze i dobrej jakości. W ramach oszczędności, za czasów dyr. Niedziałkowskiej była dyspozycja: lejemy zwykły beton.

Miał być on pomalowany szarą farbą kauczukową, aby elewacja miała jednolity kolor i była gładka. Tego nie zrobiono. Stadion byłby ładniejszy, gdyby został dokończony
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując