Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6606
Stary 21.01.2018, 12:02
Powiedzcie mi - naprawdę sądzicie, że takie filmiki mają wpływ na cokolwiek? Poprawiają nam frekwencję, postrzeganie klubu na zewnątrz?

Nie lepsze byłyby krótkie odcinki w stylu raportów? Jakiś niedługi wywiad na poważnie, a nie silenie się na żarty, które wychodzą jak wychodzą?
Odpowiedz cytując