|
Powiedzcie mi - naprawdę sądzicie, że takie filmiki mają wpływ na cokolwiek? Poprawiają nam frekwencję, postrzeganie klubu na zewnątrz?
Nie lepsze byłyby krótkie odcinki w stylu raportów? Jakiś niedługi wywiad na poważnie, a nie silenie się na żarty, które wychodzą jak wychodzą?
|