Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80820
Stary 21.01.2018, 11:02
Martinus napisał(a):Wyświetl post
A generalnie z tymi "informatorami" na forum jest jeden podstawowy problem. Zdaje się, że g**no wiedzą. Może to i lepiej
Lepiej bym tego nie ujął.

A kolega regan i tak juz dawno zostal zdemaskowany. Średnio 2-3 razy w roki rzuca postem "będzie bomba" i robi sobie ubaw z dywagacji innych. Na Sboxie tylko to potwierdził
Odpowiedz cytując