Martinus napisał(a):

A generalnie z tymi "informatorami" na forum jest jeden podstawowy problem. Zdaje się, że g**no wiedzą. Może to i lepiej
|
Lepiej bym tego nie ujął.
A kolega regan i tak juz dawno zostal zdemaskowany. Średnio 2-3 razy w roki rzuca postem "będzie bomba" i robi sobie ubaw z dywagacji innych. Na Sboxie tylko to potwierdził
