Dlatego nie należy pisać o tym w tak jednoznaczny sposób jak on to zrobił. Wystarczyło wykazać się odrobiną inteligencji. A tak wystawił się na słuszną szyderę.
A generalnie z tymi "informatorami" na forum jest jeden podstawowy problem. Zdaje się, że g**no wiedzą. Może to i lepiej
