|
Ale jadu o jeden post. Czasem mam wrażenie, że niektórzy wyładowują swoją codzienną frustrację zebraną w domu, pracy czy na ulicy na innych użytkowników. Transfery nie zależą od regana, a niektórzy już by go chcieli wieszać bo napisał o bombie. Temat transferów jest bardzo śliski i w każdej chwili może wydarzyć się coś nieoczekiwanego. Przykład np. z Ofoe czy wielu innych zawodników. Dajcie sobie na luz.
|