Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80817
Stary 21.01.2018, 10:09
Ale jadu o jeden post. Czasem mam wrażenie, że niektórzy wyładowują swoją codzienną frustrację zebraną w domu, pracy czy na ulicy na innych użytkowników. Transfery nie zależą od regana, a niektórzy już by go chcieli wieszać bo napisał o bombie. Temat transferów jest bardzo śliski i w każdej chwili może wydarzyć się coś nieoczekiwanego. Przykład np. z Ofoe czy wielu innych zawodników. Dajcie sobie na luz.
Odpowiedz cytując