Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
barto
Junior Member
Od: 07.2017
Offline
#
80816
21.01.2018, 10:02
Takich mitomanów i kabotynów jak regan to ze świecą szukać gdzie indziej
Ale przynajmniej jest wesoło z "informatorami"
barto
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do barto
Znajdź inne posty napisane przez barto