A ja mam wrażenie, że piszą tutaj sami ludzie, znający klimat szatni piłkarskiej z FIFY czy PESa... Ogarnijcie się... Żarty, ironia, kpiny to jest codzienność. Teo napisał, że Wasyl chamski odepchnął kamerę... Nie wiem czy bardziej się śmiać czy płakać

Filmiki z obozu mają polegać właśnie na takich luźnych przebitkach, nie ustawionych rozmowach. Piłkarze przyjechali tam do pracy, a nie na konferencję prasową. A takie zachowania Wasyla, Sadloka czy innych to nic innego jak robienie sobie jaj, o to w tym wszystkim chodzi