Wyświetl pojedynczy post
w0lno.
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80811
Stary 21.01.2018, 02:01
regan napisał(a):Wyświetl post
A co wy myslicie? Ze my informatorzy wam wyszczekamy wszystko co wiemy? Że wam podamy kawa na ławe kto, kiedy, za ile i ile bedzie mial kontraktu? Że odbierzemy wam możliwość tych wszystkich rozkminek na shoutboxie w typowanie nazwiska, narodowosci itd. ciagnących sie tygodniami? Mamy wam tak just like that wszystko wyśpiewać?. Nie Nie Nie! Tak nie bedzie!
A to że jakaś bombka czasem nie wypali to najlepszym informatorom sie przytrafiało




Jeszcze zobaczysz że termin bomba zostanie na stałe wpisany do słownika transferowego
https://youtu.be/CExlwc5DSpM
Odpowiedz cytując