Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
w0lno.
Senior Member
Od: 06.2007
Skąd: Łódź
Offline
#
80811
21.01.2018, 02:01
regan
napisał(a):
A co wy myslicie? Ze my informatorzy wam wyszczekamy wszystko co wiemy? Że wam podamy kawa na ławe kto, kiedy, za ile i ile bedzie mial kontraktu? Że odbierzemy wam możliwość tych wszystkich rozkminek na shoutboxie w typowanie nazwiska, narodowosci itd. ciagnących sie tygodniami?
Mamy wam tak just like that wszystko wyśpiewać
?. Nie Nie Nie! Tak nie bedzie!
A to że jakaś bombka czasem nie wypali to najlepszym informatorom sie przytrafiało
Jeszcze zobaczysz że termin bomba zostanie na stałe wpisany do słownika transferowego
https://youtu.be/CExlwc5DSpM
w0lno.
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do w0lno.
Znajdź inne posty napisane przez w0lno.