Temat
:
Przygotowania piłkarzy Wisły Kraków do sezonu: obozy, sparingi itp.
Wyświetl pojedynczy post
Beskidowy
Junior Member
Od: 07.2014
Offline
#
6601
21.01.2018, 00:35
Tym bardziej, że nikt ich nie nagrywa pod prysznicem czy podczas jakiegoś posiłku i w niczym im to nie przeszkadza, aby powiedzieć coś ciekawego do kamery w taki sposób jakby rozmawiali z kolegą na luzie.
Beskidowy
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Beskidowy