Wyświetl pojedynczy post
teo
Banita
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6600
Stary 21.01.2018, 00:09
Nie mialem czasu wczesniej, teraz dopisze jeszcze dwa zdania.

Niechec zawodnikow z uwagi na nieumiejetnosc operatora to jedno. Ale druga strona medalu jest taka, ze np Wasyl w drugim odcinku odpychajac kamere w dosc chamski sposob w taki wlasnie sposob traktuje nas kibicow. Bo jakby nie bylo robione jest to dla kibicow.
I tutaj jest najwiekszy problem... panowie chyba zapomnieli dla kogo sa na tym obozie...
Robiac lekki offtop to niezadowolonych jest wiecej i nie zdziwie sie jak bedzie bunt w szatni.
Odpowiedz cytując