AS82 napisał(a):

Jutro ma być tych 2 nowych ?
|
Nie do mnie pytanie ale..
Wg moich informacji jutro mają być w Krakowie. Niestety do chwili obecnej nie udało mi się ustalić personaliów zawodników.
Przyjeżdżają podobno w asyście menadżerów. Być może koło południa coś się wyjaśni.. Ale pewnie to już oficjalna strona klubu poinformuje o tym fakcie.
Testy medyczne.