|
Powiem tak. Brakuje luzu po prostu. Najgorsze jest to, że ten operator nie jest od tego obozu, tylko od dłuższego czasu.. brakuje luzu i piłkarze widać, że nie chcą w tym za bardzo uczestniczyć. Starszyzna to już w ogóle. Boguski, Brożek.. Bariera to pewnie też wiek chłopak ma pewnie max z 25 lat.. Zobaczcie jak to wygląda np w Koronie czy w innych klubach. Kierowca wyrósł na gwiazdę, bo jest po prostu sobą i tyle. Więcej nic nie trzeba.
Jak ktoś pisał w komentarzach na Youtube, to operator ciągle te same pytania zadania. No nie wiem może powinien się bardziej przygotować. Graliśmy z Villareal, to mógłby podejść do Carlitosa i pogadać czy grają tam jeszcze jacyś jego koledzy, jak wspomina swój pobyt tam itd.. zwłaszcza, że ten operator zna języki. Tu nic takiego nie ma. Ciągle tylko jak tam, co tam, co robicie, gdzie idziecie.
Ostatnio edytowane przez Marcinnno : 20.01.2018 o godz. 23:27.
|