Ja juz gram trzeci sezon. W poprzednim odpadlem w 1/4 finalu LE. Teraz udalo mi sie awansowac do LM (Barcelona, Milan i Schalke w grupie), moze powalcze o trzecie miejsce

Kilka transferow, glownie mlodzi, ktorzy maja sie rozwinac na kozakow. Na Esktraklase i tak wystarczaja (biorac pod uwage rotacje miedzy meczami LM). Budzet mam 10 baniek ojro a nie ma kogo kupowac bo teraz to w sumie tylko kozakow do pierwszego skladu mi trzeba.
Transfery:
https://images81.fotosik.pl/970/0e115700f17623ca.jpg
Miazgowski:
https://images82.fotosik.pl/971/7cfb423e72d5e2b9.jpg
Krznaric:
https://images82.fotosik.pl/971/48639fecd3265380.jpg
plus jeszcze z okienka zimowego:
Petkov:
https://images83.fotosik.pl/969/7697553996a5e4d8.jpg
Velkov:
https://images82.fotosik.pl/971/cfbd871786e39c62.jpg
plus jeszcze Peruzzi(PO) i Bandura (GK)
Terminarz trzeciego sezonu poki co:
https://images82.fotosik.pl/971/a44ca60abb81198d.jpg
Chyba poki co to by bylo na tyle. Update bedzie po szesciu meczach w LM
