teo napisał(a):

|
Slyszalem o najblizszych dniach.
|
Sypiesz takimi ogólnikami;d Każdy tak może sobie napisać . Jest okienko, coraz bliżej start ligi więc należy się kogoś spodziewać. Sam Carlillo mówił w jakimś wywiadzię , że pracują nad wzmocnieniami z Junco , więc przestań już z siebie robić informatora...