Wyświetl pojedynczy post
Sevi
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: się tacy ludzie biorą?!! Z Ciemnogrodu.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6817
Stary 20.01.2018, 20:16
Xanti, brawo za transfer Cuesty
Ja rozpoczynam rudnę wiosenną drugiego sezonu. W LM trafiłem na Real - jestem po pierwszym meczu - 2-4 u siebie.
Kolar strzela aż miło, Bałaniuk odbudował się po kontuzjach, dostaje minuty i odpłaca się bramkami. Cały czas gram 4-5-1.
Odpowiedz cytując