Xanti, brawo za transfer Cuesty

Ja rozpoczynam rudnę wiosenną drugiego sezonu. W LM trafiłem na Real - jestem po pierwszym meczu - 2-4 u siebie.
Kolar strzela aż miło, Bałaniuk odbudował się po kontuzjach, dostaje minuty i odpłaca się bramkami. Cały czas gram 4-5-1.