Ma_niek napisał(a):

Ty Teo napisz choc narodowosc bo tu sie robisz na informatora . Ja sie zastanawiam po co u nas jakis scauting i Junco jak i tak jak przychodzi do transferow to sa ludzie trenera. I bylo tak juz za Kiko.
|
Junco jest po to, żeby podjąć ostateczną decyzję, przekonać wybranego piłkarza żeby do nas przyszedł i wynegocjować jak najlepszy kontrakt. Niektórzy myślą, że rola Junco to jeżdżenie po świecie i szukanie piłkarzy. On jest dyrektorem sportowym a nie skautem.