Kiedyś, jeszcze za czasów Cupiała, była taka inicjatywa, że wysłano zawodników na szkolenie z udzielania wywiadów. Pamiętam, że nawet Sobol musiał w tym uczestniczyć ^^ A tak wracając do tematu to wystarczy, że przestaną gwiazdorzyć i traktować operatora jak wroga to i ten nabierze śmiałości, a materiał zyska na jakości.
Najgorsze co kibice mogą zrobić to iść za przykładem
teo:
Przestałem to oglądać po pierwszym odcinku. Jak jeszcze dodatkowo oglądalność poleci na łeb i szyję to po obozie zrezygnują z kulis i Wisła znowu wróci do "epoki kamienia łupanego", czyli kilku wpisów na stronie internetowej co jakiś czas. A w obecnych czasach smartfonów, snapshotów i virali tak się młodzieży nie przyciągnie na stadion
