Wyświetl pojedynczy post
w0lno.
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6584
Stary 20.01.2018, 15:11
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Widać,że Wasyl robi atmosferę i jaja
Akurat po obejrzeniu wszystkich materiałów z obozu, to niekoniecznie można wyciągnąć takie wnioski.

Fajnie, że coś się ruszyło w kwestii telewizji internetowej, idziemy z duchem czasu, dzięki czemu kibic może być bliżej drużyny. Szkoda, że duża część piłkarzy zlewa temat i na widok kamery reaguje wręcz alergicznie.

Cywka - sympatyczny zawodnik, ambitny, pracowity, powiedziałbym, że jak na piłkarza jest bardzo elokwentny. Trzymam za niego kciuki, oby pod skrzydłami nowego trenera udało mu się dojść do dobrej dyspozycji.

Bałaniuk - równie pozytywna postać. Miejmy nadzieję, że po przepracowaniu okresu przygotowawczego będzie dobrym partnerem w ataku dla Carlitosa.

Podsumowując, fajna inicjatywa z materiałami w konwencji Łączy nas Piłka. Z czasem powinno być tylko lepiej - prowadzący złapie dobry kontakt z zawodnikami, ci oswoją się z kamerą i przede wszystkim zrozumieją, że może to tylko pozytywnie wpłynąć na odbiór ich postaci przez kibiców.
Odpowiedz cytując