brylant17 napisał(a):

|
Widać,że Wasyl robi atmosferę i jaja
|
Akurat po obejrzeniu wszystkich materiałów z obozu, to niekoniecznie można wyciągnąć takie wnioski.
Fajnie, że coś się ruszyło w kwestii telewizji internetowej, idziemy z duchem czasu, dzięki czemu kibic może być bliżej drużyny. Szkoda, że duża część piłkarzy zlewa temat i na widok kamery reaguje wręcz alergicznie.
Cywka - sympatyczny zawodnik, ambitny, pracowity, powiedziałbym, że jak na piłkarza jest bardzo elokwentny. Trzymam za niego kciuki, oby pod skrzydłami nowego trenera udało mu się dojść do dobrej dyspozycji.
Bałaniuk - równie pozytywna postać. Miejmy nadzieję, że po przepracowaniu okresu przygotowawczego będzie dobrym partnerem w ataku dla Carlitosa.
Podsumowując, fajna inicjatywa z materiałami w konwencji Łączy nas Piłka. Z czasem powinno być tylko lepiej - prowadzący złapie dobry kontakt z zawodnikami, ci oswoją się z kamerą i przede wszystkim zrozumieją, że może to tylko pozytywnie wpłynąć na odbiór ich postaci przez kibiców.