|
Jak tak patrze na filmiki, relacje i materialy do czytania w koncu trafil nam sie trener, ktory na prawde wie co to jest taktyka i to nie taktyka dziada na napastnika. Tez uwazam jak wiesniak, nie ma co za duzych oczekiwac wzgledem Carillo wysnuwac, tutaj ma byc walka o gorna osemke a potem spokojna praca i w nastepnym sezonie mozna juz miec wieksze oczekiwania co do gry i wynikow druzyny. A jak juz teraz to bedzie bardzo dobrze wygladalo to tylko lepiej dla nas.
|