Wyświetl pojedynczy post
krzaq12
Senior Member
 
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21644
Stary 20.01.2018, 12:39
Wracając do tematu, może jakiś grafik zrobiłby z tego zdjęcia pożytek, dorysował piękne bandy klubowe, tak byśmy mogli sobie uzmysłowić jak wyglądałoby to u Nas?
Ostatnio edytowane przez krzaq12 : 20.01.2018 o godz. 12:41.
Odpowiedz cytując