Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6581
Stary 20.01.2018, 12:30
teo napisał(a):Wyświetl post
Bo nie wie o co ma pytac.
Bo poza jezykami nie ma atutow.
Przestałem to oglądać po pierwszym odcinku. Pytanie jak minela 3 godzonna podroz jest lekko....zenujaca. juz lepiej bylo zapytac kto sie bal leciec, jak reagowal, czy nie dolali komus srodku nasennego jak w drużynie a itp... no cos z jajem a nie "jak lot ".

Poza tym co do krecenia setek to powinno byc jasno powiedziane - panowie. Na 15 minut wchodzimy z kamera na murawe. Poświęccie nam te 15 minut, dajcie fajne wypowiedzi. Potem pare minut jeszcze kadry zrobimy i spadamy zeby wam nie przeszkadzac.

Podejscie byloby zupelnie inne ale to trzeba wiedziec jak takie rzeczy robic.
Nie oczekuj zbyt wielu, bo u nas telewizja klubowa tak na prawdę dopiero powstaje. Prowadzący ten kanał też muszą się wyrobić, a piłkarze oswoić z nową rzeczywistością. Jednak redaktorzy naszej TV w moim odczuciu powinni zostać wysłani na jakiś kurs z zakresu sportowego PR. Nie uważam jednak, aby materiały z obozu były złe. Jest jednak co poprawiać na linii piłkarze-redaktor.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując